Запорожское обласное управление лесного и охотничьего хозяйства
   
надіслати листа   мапа сайту
 
пошук по сайту 
Про управління
 
Структура управління
 
Звернення громадян
 
Новини
 
Лісогосподарська діяльність
 
Ліси області
 
Адміністративні послуги
 
Фінансово-економічні результати
 
Запобігання та протидія корупції
 
Прийом громадян
 
Фотоальбом
 
Контакти
 

  	
ПРАЙС-ЛИСТ САДИВНОГО МАТЕРІАЛУ ПО ЗАПОРІЗЬКОМУ ОУЛМГ Надання адміністративних послуг мисливцямFacebook

 
Новини
 
 
 
 
17.01.2020
 
До червня законопроект про ринок деревини буде поданий до Парламенту, - Андрій Заблоцький    
 
Перед Держлісагентством стоїть завдання подати до Парламенту законопроект про ринок деревини до червня цього року. Сподіваюся, що спільно з профільними асоціація ми плідно попрацюємо і подамо його швидше.

читати далі
15.01.2020
 
Лісогосподарська діяльність підвідомчих лісогосподарських підприємств    
 
За 2019 рік підвідомчими лісогосподарськими підприємствами області проведено рубки формування і оздоровлення лісів, інші види рубок, пов’язані та не пов’язані з веденням лісового господарства на площі 1437 га із загальною масою, що вирубується 22206 куб.м., в тому числі санітарна рубка вибіркова проведена на площі 1212,1 га із загальною масою, що вирубується 20508,0 куб.м., санітарна рубка суцільна проведена на площі 4,6 га із загальною масою, що вирубується 394,0 куб.м.

читати далі
15.01.2020
 
Голова Держлісагентства розповів про концепцію змін у лісовій галузі    
 
Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук висловив переконання, що «нахабне розкрадання українського лісу піде у минуле», ніхто не буде закривати очі на існування сірого ринку деревини. Про це він повідомив під час наради щодо подальшого розвитку лісової галузі з керівниками територіальних органів Державного агентства лісових ресурсів України.

читати далі
11.01.2020
 
Увага!!! З нового року змінилися рахунки на отримання адміністративної послуги.    
 
Запорізьке обласне управління лісового та мисливського господарства інформує, що відповідно до Положення надає адміністративні послуги

читати далі
11.01.2020
 
Уряд послідовно знищує тіньові ринки, - Олексій Гончарук    
 
10 січня Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук провів селекторну нараду з керівниками обласних державних адміністрацій, темою якої стала боротьба з тіньовими ринками.

читати далі
03.01.2020
 
Рішення Уряду в дії: 25 мільйонів кубометрів деревини на рік та обов'язковість електронного обліку деревини для всіх лісокористувачів    
 
На Урядовому порталі оприлюднено постанову Уряду «Про затвердження Порядку проведення моніторингу внутрішнього споживання вітчизняних лісоматеріалів необроблених і контролю за неперевищенням обсягу внутрішнього споживання вітчизняних лісоматеріалів необроблених». Це передбачено у цілі 9.6. «Українці більш ефективно та ощадливо використовують природні ресурси» Програми діяльності Уряду.

читати далі
                                   1  2  3  4  5  Следующая страница→