Запорожское обласное управление лесного и охотничьего хозяйства
   
надіслати листа   мапа сайту
 
пошук по сайту 
Про управління
 
Структура управління
 
Звернення громадян
 
Новини
 
Лісогосподарська діяльність
 
Ліси області
 
Адміністративні послуги
 
Фінансово-економічні результати
 
Запобігання та протидія корупції
 
Прийом громадян
 
Фотоальбом
 
Контакти
 

Надання адміністративних послуг мисливцямFacebook

 
Новини
 
 
 
 
09.10.2017
 
Лісогосподарські підприємства області взяли участь у Покровському ярмарку    
 

          7 жовтня 2017 року в Запоріжжі на Набережній магістралі пройшов щорічний Покровський ярмарок, присвячений Дню міста Запоріжжя.читати далі
02.10.2017
 
Порядок має бути скрізь і стандарти галузь має затвердити єдині, - Президент на нараді з питань реформування лісового господарства    
 

          «Нам потрібно об’єднати наш потенціал і вийти на абсолютно чіткі і правильні рішення щодо захисту лісів України і захисту лісів Карпат», - наголосив Президент Петро Порошенко під час наради з питань удосконалення державної політики у сфері лісового та мисливського господарства в ході робочої поїздки до Івано-Франківської області.

читати далі

02.10.2017
 
Держлісагентство: розвиток поглибленої переробки деревини можливий лише за умов комплексного підходу    
 

          Президент України Петро Порошенко наголосив на важливості стратегічного бачення розвитку сфери управління лісовим та мисливським господарством. «На законодавчому рівні необхідно врегулювати питання стимулювання розвитку вітчизняної деревообробки з виготовленням продукції з високою доданою вартістю», - зазначив Президент. Водночас, він підкреслив, що темпи розвитку галузі не відповідають вимогам часу.

читати далі

18.08.2017
 
Щодо пожежної ситуації в Запорізьких лісах    
 

          На сьогоднішній день в лісах Запорізького обласного управління лісового та мисливського господарства сталося 169 лісових пожеж, при цьому пройдена вогнем площа склала 440,27 га., в тому числі верхової 98,8 га.

читати далі

11.08.2017
 
Держлісагентство оприлюднило для громадського обговорення проект Стратегії реформування лісового та мисливського господарства    
 

          Державне агентство лісових ресурсів України виносить на громадське обговорення проект Стратегії сталого розвитку та інституційного реформування лісового та мисливського господарства України на період до 2022 року.

читати далі

08.08.2017
 
Держлісагентство розширює співпрацю з Всесвітнім фондом природи щодо проекту «Лісова варта»    
 

          Державне агентство лісових ресурсів України звернулося листом до начальників обласних управлінь лісового та мисливського господарства щодо сприянню проекту «Лісова варта» за підтримки Фінського фонду місцевого співробітництва та Лісової служби США «Дунайсько-Карпатська програма Всесвітнього Фонду природи (WWF-DCP)».

читати далі

                                   1  2  3  4  5  Следующая страница→