Запорожское обласное управление лесного и охотничьего хозяйства
   
надіслати листа   мапа сайту
 
пошук по сайту 
Про управління
 
Структура управління
 
Звернення громадян
 
Новини
 
Лісогосподарська діяльність
 
Ліси області
 
Адміністративні послуги
 
Фінансово-економічні результати
 
Запобігання та протидія корупції
 
Прийом громадян
 
Фотоальбом
 
Контакти
 

Надання адміністративних послуг мисливцямFacebook

 
Новини
 
 
 
 
02.08.2018
 
Оплата праці за січень-червень 2018 рік    
 

         Середньооблікова чисельність штатних працівників лісового господарства в Запорізькій області за січень-червень 2018 року зменшилась на 5 працівників за відповідний період минулого року і склала 282 осіб, або 98,3%.

читати далі

31.07.2018
 
Маніпуляція фактами британської неурядової організації Earthsight щодо неконтрольованого експорту лісу в Європу    
 

         У доповіді британської неурядової організації Earthsight, яка вивчає проблеми незаконного вирубування лісів в усьому світі, вказано, що Україна є лідером за обсягом контрабанди лісу в країни ЄС. Зазначена організація робить висновок, що ліс в Україні рубають і вивозять великими обсягами. Тому за чотири роки його експорт у країни ЄС зріс на 75 % і оцінюється у понад мільярд євро у 2017 році. Водночас навіть стосовно структури лісового фонду та лісистості країни надано некоректну інформацію.

читати далі

27.07.2018
 
Проведення санітарно – оздоровчих заходів в лісах підвідомчих лісогосподарських підприємств    
 

         Станом на 23.07.2018 підвідомчими лісогосподарськими підприємствами області проведено рубки формування і оздоровлення лісів, інші види рубок, пов’язані та не пов’язані з веденням лісового господарства на площі 440,1 га із загальною масою, що вирубується 7896 куб.м., в тому числі санітарна рубка вибіркова проведена на площі 354 га із загальною масою, що вирубується 6252 куб.м., санітарна рубка суцільна проведена на площі 17,0 га із загальною масою, що вирубується 840 куб.м.

читати далі

25.07.2018
 
Володимир Бондар: Скандал навколо британського дослідження був інспірований    
 

         Заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимир Бондар у своєму інтерв’ю на запитання журналіста стосовно оцінки розслідування британської неурядової організація Earthsight щодо неконтрольованого експорту лісу в Європу вказав, що у Держлісагенстві з’ясували, на підставі яких документів ця організація оприлюднила звернення і проаналізували наслідки.

читати далі

25.07.2018
 
Посилення боротьби з контрабандою потрібно, але деякі правки до законодавства порушують міжнародні зобов’язання України, - Володимир Бондар про Закон щодо додаткового мораторію на експорт дров    
 

         Президент України ветував прийнятий Верховною Радою України 3 липня 2018 року Закон України «Про внесення змін до Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо збереження українських лісів та запобігання незаконному вивезенню необроблених лісоматеріалів».

читати далі

25.07.2018
 
Від нашої позиції залежить, чи зможемо ми зберегти лісову галузь Україні, - заступник Голови Держлісагентства Володимир Бондар    
 

         Заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимир Бондар дав інтерв’ю луцькому телеканалу, де відповів на гострі запитання журналістів. Зокрема, він розповів про причини президентського вето на мораторій на експорт необробленої деревини, скандальне розслідування британської організації про незаконний експорт лісу, проблеми лісової галузі.

читати далі

←Предыдущая страница1  2  3  4  5  Следующая страница→