Запорожское обласное управление лесного и охотничьего хозяйства
   
надіслати листа   мапа сайту
 
пошук по сайту 
Про управління
 
Структура управління
 
Звернення громадян
 
Новини
 
Лісогосподарська діяльність
 
Ліси області
 
Адміністративні послуги
 
Фінансово-економічні результати
 
Запобігання та протидія корупції
 
Прийом громадян
 
Фотоальбом
 
Контакти
 

Надання адміністративних послуг мисливцямFacebook

 
Новини
 
 
 
 
13.07.2017
 
Держлісагентство зменшило обсяги заготівлі деревини    
 

          За оперативною інформацією обсяг заготовленої деревини на лісогосподарських підприємствах, які належать до сфери управління Держлісагентства, за перше півріччя 2017 року склав 6,9 млн куб. м.

читати далі

11.07.2017
 
Держлісагентство: За перше півріччя 2017 року відновлено 44,5 тис. га лісу    
 

          З початку 2017 року лісогосподарські підприємства, які входять до сфери управління Державного агентства лісових ресурсів України, відновили ліс на площі 44,5 тис. га. До цієї площі відновлених лісів зараховано 13 тис. га природного поновлення.

читати далі

13.06.2017
 
Волинські лісівники взяли участь у міжнародному семінарі    
 

          На минулому тижні волинські лісівники та науковці взяли участь у міжнародному семінарі «Нагляд за станом соснових насаджень і призначення в них санітарно-оздоровчих заходів», що відбувся на базі Івацевічського лісгоспу Брестського державного виробничого лісогосподарського об’єднання сусідньої Білорусі. Крім волинських лісівників, участь від нашої держави у семінарі-нараді взяли колеги з Житомира. Очолив українську делегацію перший заступник начальника Волинського ОУЛМГ Віктор Сахнюк.

читати далі

08.06.2017
 
Аналіз оплати праці за січень-травень 2017 року    
 

          В Запорізькому ОУЛМГ середня зарплата за січень-травень 2017 року зросла у порівнянні з відповідним періодом минулого року на 467,3 грн. або 1,2 % та склала 3103,5 грн.

читати далі

29.05.2017
 
В ДП "Запорізьке лісомисливське господарство" лісова охорона та працівники ДСНС провели спільні навчання по гасінню лісової пожежі.    
 

          Нещодавно в державному підприємстві «Запорізьке лісомисливське господарство» на території Крутоярівського лісництва державною службою України з надзвичайних ситуацій разом з працівниками державної лісової охорони провели спільні навчання особового складу на оперативне та якісне реагування під час пожеж в екосистемах. Навчання відбулися в наближених до реальної пожежної ситуації умовах.читати далі
25.05.2017
 
У Держлісагентстві науковці та фахівці працюють над створенням геопорталу для моніторингу рубок у лісах    
 

          У Держлісагентстві створена та діє робоча група, яка напрацьовує механізми для запровадження моніторингу в режимі реального часу рубок у лісах за видами та породним поділом.

читати далі

←Предыдущая страница1  2  3  4  5  Следующая страница→