Запорожское обласное управление лесного и охотничьего хозяйства
   
надіслати листа   мапа сайту
 
пошук по сайту 
Про управління
 
Структура управління
 
Звернення громадян
 
Новини
 
Лісогосподарська діяльність
 
Ліси області
 
Адміністративні послуги
 
Фінансово-економічні результати
 
Запобігання та протидія корупції
 
Прийом громадян
 
Фотоальбом
 
Контакти
 

Надання адміністративних послуг мисливцямFacebook

 
Новини
 
 
 
 
01.03.2019
 
Проведено колегію Запорізького обласного управління лісового та мисливського господарства    
 

         В обласному управлінні лісового та мисливського господарства 01 березня під керівництвом начальника управління, Володимира Івановича Селюка, відбулося засідання колегії, на якому були підведені підсумки господарсько-фінансової діяльності державних лісогосподарських підприємств за 2018 рік, були розглянути результати лісокультурного виробництва у 2018 році та завдання на 2019 рік, також обговорювалися питання стану реалізації лісопродукції, обсягу заготівлі, ціни та ефективного використання наявного ресурсу державними лісогосподарськими підприємствами, співпраці державних лісогосподарських підприємств із відділами освіти для забезпечення конструктивної роботи на 2019 рік. Участь у ньому взяли перший заступник, головні спеціалісти, директори лісогосподарських підприємств.читати далі
22.02.2019
 
Стан розрахункової дисципліни на підвідомчих державних лісогосподарських підприємствах    
 

         Станом на 01.02.2019 рік підвідомчими державними лісогосподарськими підприємствами було сплачено податків до зведеного бюджету на загальну суму 894,6 тис.грн., що на 170,2 тис.грн. більше ніж за попередній період минулого року.

читати далі

21.02.2019
 
Правда про ліс    
 

         Громадська ініціатива «Друзі лісу» за підтримки Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства і Товариства лісівників України розпочала випуск серії інформаційних листків «Правда про ліс». У цих інформаційних бюлетнях можна знайти відповіді на ключові питання про лісовий сектор, які турбують суспільство.

читати далі

18.02.2019
 
Нова Громадська рада при Держлісагентстві: фаховість, об’єктивність та неупередженість    
 

         Представник ГО «Українське об’єднання міжвідомчих комунікацій у сфері охорони навколишнього середовища е-Екологія» Ігор Лицур проаналізував склад новообраної Громадської ради при Держлісагентстві.

читати далі

05.02.2019
 
Заступник Голови Держлісагентства Володимир Бондар провів зустріч з представниками Світового банку    
 

         Сьогодні відбулася зустріч заступника Голови Державного агентства лісових ресурсів Володимира Бондаря зі старшим спеціалістом з лісового господарства Світового банку паном Ендрю Мітчеллом та старшим спеціалістом з управління природними ресурсами Світового банку пані Медві Пеллай.

читати далі

01.02.2019
 
Про роботу рейдових бригад по охороні лісового фонду від порушень лісового законодавства та посилення відповідальності за незаконну рубку дерев яка наступила з 01 січня 2019 року    
 

         На протязі 2018 року лісогосподарськими підприємствами області постійно проводились заходи по охороні лісового фонду щодо попередження та недопущення порушень лісового законодавства.

читати далі

←Предыдущая страница1  2  3  4  5  Следующая страница→