Запорожское обласное управление лесного и охотничьего хозяйства
   
надіслати листа   мапа сайту
 
пошук по сайту 
Про управління
 
Структура управління
 
Звернення громадян
 
Новини
 
Лісогосподарська діяльність
 
Ліси області
 
Адміністративні послуги
 
Фінансово-економічні результати
 
Запобігання та протидія корупції
 
Прийом громадян
 
Фотоальбом
 
Контакти
 

  	
ПРАЙС-ЛИСТ САДИВНОГО МАТЕРІАЛУ ПО ЗАПОРІЗЬКОМУ ОУЛМГ Надання адміністративних послуг мисливцямFacebook

 
Новини
 
 
 
 
26.03.2020
 
Ми послідовно працюємо, щоб забезпечити український деревообробний бізнес необхідною сировиною, - Голова Держлісагентства    
 
Завдяки правильно встановленим завданням для областей та оптимізації процесів вдалося досягти збільшення реалізації ділової деревини на внутрішньому ринку. На цьому наголосив Голова Державного агентства лісових ресурсів України Андрій Заблоцький.

читати далі
23.03.2020
 
До Міжнародного дня лісів уже висаджено 100 мільйонів дерев, - Андрій Заблоцький    
 
100 мільйонів сіянців та саджанців дерев висадили на сьогодні лісівники по всій Україні. Про це повідомив Голова Державного агентства лісових ресурсів України Андрій Заблоцький на своїй сторінці у Facebook.

читати далі
19.03.2020
 
Деревина доступна на електронних аукціонах, - Андрій Заблоцький    
 
На сьогодні тільки підприємства, які належать до сфери управління Держлісагентства, вже виставили майже 4 мільйони кубометрів деревини на електронні аукціони, а продано на суму майже 500 мільйонів гривень. Про це повідомив Голова Державного агентства лісових ресурсів України Андрій Заблоцький.

читати далі
19.03.2020
 
Щодо організації роботи обласних управлінь, підприємств, установ та організацій безпосереднього підпорядкування, під час дії карантину    
 
Щодо організації роботи обласних управлінь, підприємств, установ та організацій безпосереднього підпорядкування, під час дії карантину

читати далі
17.03.2020
 
Держлісагентство запровадило додаткові протиепідемічні заходи    
 
У Держлісагентстві задля збереження здоров’я працівників підтримуються заходи із карантину та дотримуються рекомендації Уряду.Так, відомство продовжує виконувати свої функції у штатному режимі та переходить на дистанційний режим роботи.

читати далі
17.03.2020
 
Увага! Важливо!    
 
На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України короновірусу COVID-19»

читати далі
←Предыдущая страница1  2  3  4  5  Следующая страница→