Запорожское обласное управление лесного и охотничьего хозяйства
   
надіслати листа   мапа сайту
 
пошук по сайту 
Про управління
 
Структура управління
 
Звернення громадян
 
Новини
 
Лісогосподарська діяльність
 
Ліси області
 
Адміністративні послуги
 
Фінансово-економічні результати
 
Запобігання та протидія корупції
 
Прийом громадян
 
Фотоальбом
 
Контакти
 

Надання адміністративних послуг мисливцямFacebook

 
Новини
 
 
 
 
25.07.2018
 
Колектив державного підприємства «Мелітопольське лісомисливське господарство» був нагороджений Грамотою Мелітопольської районної ради    
 

         24 липня, у будинку культури с. Терпіння, зібралися керівники сільгосппідприємств для підведення підсумків збору зернових культур. Незважаючи на дуже складні погодні умови 2018 року нашому підприємству є що святкувати. Урожай виявився гідним.читати далі
23.07.2018
 
Екологія фазана в Запорізькій області    
 

         Для України фазан є аборигенним птахом, рештки якого знаходили городищах прадавніх людей. З невстановлених причин він зник в кінці ХІХ ст., але в цей час його ізольована популяція існувала в дельті Дунаю і Дону. Реакліматизацію фазана на півдні України було розпочато Е. Фальц-Фейном у Асканія – Нова, де у 1887 р. в зоопарку утримувалось 19 особин. Пізніше сюди невеликими партіями завозили кавказького, семиріченського, уссурійського і румунського фазанів, котрі внаслідок схрещування створили особливу форму. В подальшому їх нащадки самостійно розселились, завдяки чому навколо заповідника «Асканія – Нова» виник осередок цього виду.

читати далі

20.07.2018
 
Володимир Бондар взяв участь у робочій нараді з питань ефективного лісокористування в гірських лісах    
 

         Держлісагентство взяло активний курс на перехід до європейської системи заготівлі лісу, яка сприятиме невиснажливому лісокористуванню. Зокрема, це перехід від суцільних до вибіркових та поступових систем рубок. Про це йшлося під час робочої наради з питань ефективного лісокористування в гірських лісах, яка відбулася на Франківщині 18 липня 2018 року.

читати далі

18.07.2018
 
ЛІСОВІ ПОЖЕЖІ – НАЙБІЛЬШЕ ЛИХО ДЛЯ ЛІСУ!    
 

         На даний час встановилася сонячна, суха та вітряна погода. Тому слід знати, що в цей період різко зростає небезпека виникнення лісових пожеж. Лісові пожежі були та є найбільшим лихом для лісу.

читати далі

16.07.2018
 
Підсумковий документ національного діалогу "Реформування лісового господарства: перспективи та наслідки" - узагальнення точок зору учасників    
 

         5 липня у Національному університеті біоресурсів та природокористування України відбувся національний діалог «Реформування лісового господарства: перспективи та наслідки».

читати далі

13.07.2018
 
Ліс та реалізація стратегічного плану сталого розвитку    
 

         У рамках спеціального заходу Політичного форуму високого рівня, який відбувся нещодавно в штаб-квартирі ООН у Нью-Йорку, розглянуто питання вкладу лісових екосистем світу в роботу щодо досягненню цілей сталого розвитку (ЦСР). На заході було представлено доповіді з оглядом прогресу та проблем у роботі над досягненням ЦСР до 2030 року.

читати далі

←Предыдущая страница1  2  3  4  5  Следующая страница→