Запорожское обласное управление лесного и охотничьего хозяйства
   
надіслати листа   мапа сайту
 
пошук по сайту 
Про управління
 
Структура управління
 
Звернення громадян
 
Новини
 
Лісогосподарська діяльність
 
Ліси області
 
Адміністративні послуги
 
Фінансово-економічні результати
 
Запобігання та протидія корупції
 
Прийом громадян
 
Фотоальбом
 
Контакти
 

Надання адміністративних послуг мисливцямFacebook

 
Новини
 
 
 
 
23.08.2018
 
23 серпня в Україні відзначається День державного прапора України    
 

         День Держа́вного Пра́пора Украї́ни — державне свято України, присвячене одному з її державних символів — Прапору України. Відзначається щорічно 23 серпня.

читати далі

22.08.2018
 
Попереду посівна!    
 

         Літо вступає в пору поважної зрілості й неспішності. Вгамовує спеку своїх полуднів і встеляє ранки прохолодними росами. Прийшов серпень… Романтики ж пов'язують назву останнього місяця літа зі словом серпанок – легкої пелени, що застилає й огортає землю. Наші предки вірили, що завдяки сонячному та місячному серпанку земна природа захищається від згубного впливу нечистої сили.

читати далі

21.08.2018
 
30 серпня – Всеукраїнські конкурс-змагання вальників лісу та «Кращий оператор гідроманіпулятора-2018»    
 

         30 серпня 2018 року на базі державного підприємства «Тетерівське лісове господарство» відбудуться 21-й Всеукраїнський конкурс-змагання вальників лісу та 10-й Всеукраїнський конкурс професійної майстерності «Кращий оператор гідроманіпулятора-2018».

читати далі

20.08.2018
 
Як франківці в далекому минулому страждали від повеней    
 

         Цьогорічне дощове літо поставило наш край перед реальною загрозою повені. Побутує думка, що у наші часи значні затоплення частіше трапляються саме через вирубку лісів та інші екологічні негаразди. Однак давня преса не підтверджує цю тезу.

         В далекому минулому галичани страждали від повеней значно частіше, місцеві жителі навіть називали воду «лагідним убивцею» – наче вона й не така страшна, як вогонь, але в результаті біди від неї навіть більше, повідомляє інтернет-ресурс Бліц-інфо.

читати далі

15.08.2018
 
КРАЩЕ ПОПЕРЕДИТИ НІЖ ГАСИТИ    
 

         Лісогосподарські підприємства області працюють над попередженням виникнення лісових пожеж. Для цього з початку року створено 1380 км. нових мінералізованих смуг та проведено догляду за ними в обсязі 4439 км.читати далі
13.08.2018
 
НАУКОВЦІ: ВОСЕНИ ВІДБУДЕТЬСЯ НАЙСИЛЬНІШИЙ У РОЦІ ЦИКЛ МАСОВОГО ВСИХАННЯ    
 

         Старший науковий співробітник Поліського філіалу Українського науково-дослідного інституту лісового господарства та агролісомеліорації ім. М.Г. Висоцького, кандидат сільськогосподарських наук Василь Бородавка та науковий співробітник Олена Бородавка розповіли про реальну ситуація з масовим всиханням в соснових насадженнях.

читати далі

←Предыдущая страница1  2  3  4  5  Следующая страница→