Запорожское обласное управление лесного и охотничьего хозяйства
   
надіслати листа   мапа сайту
 
пошук по сайту 
Про управління
 
Структура управління
 
Звернення громадян
 
Новини
 
Лісогосподарська діяльність
 
Ліси області
 
Адміністративні послуги
 
Фінансово-економічні результати
 
Запобігання та протидія корупції
 
Прийом громадян
 
Фотоальбом
 
Контакти
 

Надання адміністративних послуг мисливцямFacebook

 
Новини
 
 
 
 
13.06.2017
 
Волинські лісівники взяли участь у міжнародному семінарі    
 

          На минулому тижні волинські лісівники та науковці взяли участь у міжнародному семінарі «Нагляд за станом соснових насаджень і призначення в них санітарно-оздоровчих заходів», що відбувся на базі Івацевічського лісгоспу Брестського державного виробничого лісогосподарського об’єднання сусідньої Білорусі. Крім волинських лісівників, участь від нашої держави у семінарі-нараді взяли колеги з Житомира. Очолив українську делегацію перший заступник начальника Волинського ОУЛМГ Віктор Сахнюк.

читати далі

08.06.2017
 
Аналіз оплати праці за січень-травень 2017 року    
 

          В Запорізькому ОУЛМГ середня зарплата за січень-травень 2017 року зросла у порівнянні з відповідним періодом минулого року на 467,3 грн. або 1,2 % та склала 3103,5 грн.

читати далі

29.05.2017
 
В ДП "Запорізьке лісомисливське господарство" лісова охорона та працівники ДСНС провели спільні навчання по гасінню лісової пожежі.    
 

          Нещодавно в державному підприємстві «Запорізьке лісомисливське господарство» на території Крутоярівського лісництва державною службою України з надзвичайних ситуацій разом з працівниками державної лісової охорони провели спільні навчання особового складу на оперативне та якісне реагування під час пожеж в екосистемах. Навчання відбулися в наближених до реальної пожежної ситуації умовах.читати далі
25.05.2017
 
У Держлісагентстві науковці та фахівці працюють над створенням геопорталу для моніторингу рубок у лісах    
 

          У Держлісагентстві створена та діє робоча група, яка напрацьовує механізми для запровадження моніторингу в режимі реального часу рубок у лісах за видами та породним поділом.

читати далі

19.05.2017
 
Уряд схвалив законопроект про зміни до Лісового кодексу України    
 

          18 травня 2017 року на засіданні Уряду схвалено проект Закону України «Про внесення зміни до статті 38 Лісового кодексу України» в частині повноважень Кабінету Міністрів України щодо затвердження Санітарних правил у лісах.

читати далі

17.05.2017
 
Видача посвідчення мисливця і контрольної картки обліку добутої дичини й порушень правил полювання    
 

          Запорізьке обласне управлінням лісового та мисливського господарства інформує, що посвідчення мисливця та контрольну картку мисливець отримує після сплати державного мита, плати за видачу посвідчення мисливця та контрольної картки.

читати далі

←Предыдущая страница1  2  3  4  5