Запорожское обласное управление лесного и охотничьего хозяйства
   
надіслати листа   мапа сайту
 
пошук по сайту 
Про управління
 
Структура управління
 
Звернення громадян
 
Новини
 
Лісогосподарська діяльність
 
Ліси області
 
Адміністративні послуги
 
Фінансово-економічні результати
 
Запобігання та протидія корупції
 
Прийом громадян
 
Фотоальбом
 
Контакти
 

  	
ПРАЙС-ЛИСТ САДИВНОГО МАТЕРІАЛУ ПО ЗАПОРІЗЬКОМУ ОУЛМГ Надання адміністративних послуг мисливцямFacebook

 
Новини
 
 
 
 
08.11.2019
 
Завершилася осіння посадка лісу на Запоріжжі    
 

    Ліси Запорізького краю є важливим і найбільш ефективним засобом підтримання природного стану біосфери і незамінним фактором культурного і соціального значення. Завдяки їх водоохоронній, гідрологічній, ґрунтозахисній та іншим корисним функціям ґрунти оберігаються від водної і вітрової ерозії, а річки – від висихання та замулення. Ось чому, одним із основних завдань лісівників області є створення нових лісових насаджень в обсягах, що передбачає природний захист людини і господарства від примх природи.читати далі
07.11.2019
 
Школярі та лісівники ДП «Кам’янсько-Дніпровське ЛГ» висадили осінній ліс    
 

        За вікнами на своїх ніжних струнах виграє золота осінь, однак лісівники ДП «Кам’янсько-Дніпровське лісове господарство» ще не поспішають завершувати напружений трудовий рік, адже осіння посадка лісових культур - важлива і невід’ємна частина нашої роботи. Для лісівника - створення лісових насаджень – завжди стоїть на першому плані. Ліси нашого краю мають велике екологічне значення.

читати далі

07.11.2019
 
Законопроект «Про території Смарагдової мережі» вимагає суттєвого доопрацювання з врахуванням пропозицій Держлісагентства    
 

        Днями в Міністерстві енергетики та захисту довкілля України відбулось засідання робочої групи з доопрацювання проекту Закону України «Про території Смарагдової мережі».

читати далі

07.11.2019
 
Осіння посадка лісу в ДП «Пологівське ЛМГ»    
 

        Ліси нашого краю мають велике природоохоронне та екологічне значення. Тому, у цьому році лісівники державного підприємства «Пологівське лісомисливське господарство» запланували посадити 131 га лісових культур, з них шляхом лісорозведення – 120 га. Для виконання запланованих об’ємів робіт у власних розсадниках підприємства було вирощено близько 451,6 тис. штук стандартного садивного матеріалу, а також заготовлено 800 кг насіння деревних та чагарникових порід.

читати далі

05.11.2019
 
Біля кожного дерева охоронця не поставиш    
 

         Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо збереження лісів" від 25.04.2019р. №2708-УІІІ суттєво збільшені штрафи за незаконну порубку, пошкодження та знищення лісових культур і молодняка ( ст..65 КУпАП), а також за знищення або пошкодження полезахисних лісових смуг та захисних лісових насаджень(ст..65-1 КУпАП).

читати далі

31.10.2019
 
Продовжується осіння посадка лісу    
 
Сприятливі погодні умови дозволили працівникам ДП «Мелітопольське ЛМГ» розпочати 22 жовтня 2019 року осінню лісокультурну компанію.

читати далі
←Предыдущая страница1  2  3  4  5