Запорожское обласное управление лесного и охотничьего хозяйства
   
надіслати листа   мапа сайту
 
пошук по сайту 
Про управління
 
Структура управління
 
Звернення громадян
 
Новини
 
Лісогосподарська діяльність
 
Ліси області
 
Адміністративні послуги
 
Фінансово-економічні результати
 
Запобігання та протидія корупції
 
Прийом громадян
 
Фотоальбом
 
Контакти
 

Надання адміністративних послуг мисливцямFacebook

 
Новини
 
 
 
 
12.07.2018
 
Видача посвідчення мисливця і контрольної картки обліку добутої дичини й порушень правил полювання    
 

         Запорізьке обласне управлінням лісового та мисливського господарства інформує, що посвідчення мисливця та контрольну картку мисливець отримує після сплати державного мита, плати за видачу посвідчення мисливця та контрольної картки.

читати далі

06.07.2018
 
Засідання колегії Запорізького ОУЛМГ    
 

         В обласному управлінні лісового та мисливського господарства 05 липня під керівництвом начальника управління, Володимира Івановича Селюка, відбулося засідання колегії управління. Участь у ньому взяли перший заступник, заступник, головні спеціалісти, директори лісогосподарських підприємств.

читати далі

06.07.2018
 
Стан пожежної безпеки в лісах Запорізької області    
 

         За оперативними даними Запорізького обласного управління лісового та мисливського господарства з початку року працівниками державної лісової охорони області ліквідовано 36 пожеж на площі 27,59 га в лісах державних підприємств.

читати далі

05.07.2018
 
У Києві відбувся національний діалог щодо реформування лісового господарства    
 

         Сьогодні в Національному університету біоресурсів та природокористування відбувся національний діалог «Реформування лісового господарства: перспективи та наслідки».

читати далі

26.06.2018
 
ДО УВАГИ МИСЛИВЦІВ!!!ЗМІНА РЕКВІЗИТІВ!    
 

Запорізьке обласне управління лісового та мисливського господарства повідомляє, що з 02.07.2018 року змінюються реквізити рахунків для зарахування плати за надання адміністративних послуг , а саме:читати далі
25.06.2018
 
Динаміка чисельності мисливського фазана в Запорізької області    
 

         Для України фазан є аборигенним птахом, рештки якого знаходили городищах прадавніх людей. З невстановлених причин він зник в кінці ХІХ ст., але в цей час його ізольована популяція існувала в дельт Дунаю і Дону. Реакліматизацію фазана на півдні України було розпочато Е. Фальц-Фейном у Асканія – Нова, де у 1887 р. в зоопарку утримувалось 19 особин. Пізніше сюди невеликими партіями завозили кавказького, семиріченського, уссурійського і румунського фазанів, котрі внаслідок схрещування створили особливу форму. В подальшому їх нащадки самостійно розселились, завдяки чому навколо заповідника «Асканія – Нова» виник осередок цього виду.

читати далі

←Предыдущая страница1  2  3  4  5