Запорожское обласное управление лесного и охотничьего хозяйства
   
надіслати листа   мапа сайту
 
пошук по сайту 
Про управління
 
Структура управління
 
Звернення громадян
 
Новини
 
Лісогосподарська діяльність
 
Ліси області
 
Адміністративні послуги
 
Фінансово-економічні результати
 
Запобігання та протидія корупції
 
Прийом громадян
 
Фотоальбом
 
Контакти
 

Надання адміністративних послуг мисливцямFacebook

 
Новини
 
 
 
 
13.08.2018
 
НАУКОВЦІ: ВОСЕНИ ВІДБУДЕТЬСЯ НАЙСИЛЬНІШИЙ У РОЦІ ЦИКЛ МАСОВОГО ВСИХАННЯ    
 

         Старший науковий співробітник Поліського філіалу Українського науково-дослідного інституту лісового господарства та агролісомеліорації ім. М.Г. Висоцького, кандидат сільськогосподарських наук Василь Бородавка та науковий співробітник Олена Бородавка розповіли про реальну ситуація з масовим всиханням в соснових насадженнях.

читати далі

13.08.2018
 
Щодо обсягів створення лісових культур та рубок формування і оздоровлення лісів та інших заходів, пов’язаних і не пов’язаних з веденням лісового господарства за 2017 рік    
 
веденням лісового господарства за 2017 рік

         9 серпня поточного року Міністр екології та природних ресурсів України Семерак О.М. у програмі "Подія" на телеканалі "Прямий" в розмові про лісову галузь поділився статистикою, згідно якої Україна за минулий рік посадила приблизно 41 тис. гектарів лісу, "що десь там в сто разів менше ніж зрубала". За словами Міністра ці цифри приблизні оскільки він, на жаль, не має кінцевої статистики. З приводу цього, Запорізьке обласне управління лісового та мисливського господарства, надає інформацію про обсягів створення лісових культур та рубок формування і оздоровлення лісів та інших заходів, пов’язаних і не пов’язаних з веденням лісового господарства за 2017 рік.

читати далі

13.08.2018
 
Ми відкриті до перевірок і готові конструктивно працювати, - Володимир Бондар на Житомирщині    
 

         Сьогодні, перебуваючи з робочою поїздкою на Житомирщині, заступник Голови Держлісагентства Володимир Бондар взяв участь у нараді з питань перевірки державних підприємств та інших суб’єктів господарювання, діяльність яких пов’язана з вирубуванням лісів та експортом лісоматеріалів. Нарада відбулася в Житомирській облдержадміністрації.

читати далі

10.08.2018
 
Проведено обласну колегію    
 

         В обласному управлінні лісового та мисливського господарства 09 серпня під керівництвом начальника управління, Володимира Івановича Селюка, відбулося засідання колегії управління, на якому було підбито підсумки господарсько-фінансової діяльності лісогосподарських підприємств за перше півріччя. Участь у ньому взяли перший заступник, заступник, головні спеціалісти, директори лісогосподарських підприємств.



читати далі
10.08.2018
 
В Запорізькому управлінні відбувся семінар з працівниками кадрових служб лісгоспів    
 

         09 серпня в Запоріжжі відбувся семінар з працівниками кадрових служб лісових господарств, що координуються Запорізьким обласним управлінням лісового та мисливського господарства. У ньому взяли участь начальник управління Володимир Іванович Селюк, перший заступник начальника управління Володимир Олександрович Кобзар, начальник відділу бухгалтерського обліку, економіки та кадрової роботи – головний бухгалтер Вікторія Михайлівна Коротченко та працівники, відповідальні за організацію роботи з персоналом у лісогосподарських підприємствах.



читати далі
09.08.2018
 
Володимир Бондар зустрівся з представником Посольства США в України Валерією Солано    
 

         Сьогодні відбулася зустріч заступника Голови Державного агентства лісових ресурсів Володимира Бондаря з дипломатом економічного відділу Посольства США в Україні Валерією Солано.

читати далі

←Предыдущая страница1  2  3  4  5