Запорожское обласное управление лесного и охотничьего хозяйства
   
надіслати листа   мапа сайту
 
пошук по сайту 
Про управління
 
Структура управління
 
Звернення громадян
 
Новини
 
Лісогосподарська діяльність
 
Ліси області
 
Адміністративні послуги
 
Фінансово-економічні результати
 
Запобігання та протидія корупції
 
Прийом громадян
 
Фотоальбом
 
Контакти
 

Надання адміністративних послуг мисливцямFacebook

 
Новини
 
 
 
 
10.08.2018
 
В Запорізькому управлінні відбувся семінар з працівниками кадрових служб лісгоспів    
 

         09 серпня в Запоріжжі відбувся семінар з працівниками кадрових служб лісових господарств, що координуються Запорізьким обласним управлінням лісового та мисливського господарства. У ньому взяли участь начальник управління Володимир Іванович Селюк, перший заступник начальника управління Володимир Олександрович Кобзар, начальник відділу бухгалтерського обліку, економіки та кадрової роботи – головний бухгалтер Вікторія Михайлівна Коротченко та працівники, відповідальні за організацію роботи з персоналом у лісогосподарських підприємствах.читати далі
09.08.2018
 
Володимир Бондар зустрівся з представником Посольства США в України Валерією Солано    
 

         Сьогодні відбулася зустріч заступника Голови Державного агентства лісових ресурсів Володимира Бондаря з дипломатом економічного відділу Посольства США в Україні Валерією Солано.

читати далі

07.08.2018
 
Біологічна пожежа: площа всихання дерев становить майже 400 тисяч гектарів    
 

         В останні роки спостерігається значне збільшення обсягів всихання соснових лісів Полісся. Осередки масового всихання вже охопили Волинську, Житомирську, Київську, Львівську, Рівненську, Хмельницьку, Черкаську, Чернігівську області та продовжують збільшуватись по всій території України. Про це йшлося під час колегії Державного агентства лісових ресурсів України.читати далі
07.08.2018
 
Чи дійсно нині повені в Карпатах пов'язані з вирубкою лісів?    
 

         На сучасному етапі розвитку світової спільноти немає важливішої проблеми, за своєю значимістю і масштабністю, ніж проблема збереження та примноження лісового покриву планети. Тому необхідно здійснити переоцінку поглядів на взаємини між людиною і лісом – важливим ресурсно-природоохоронним компонентом біосфери. Лісові екосистеми необхідно розглядати як головний компонент, який може стабілізувати і відновлювати природну рівновагу біосфери. Екосферна роль лісів найбільш виразно проявляється в гірських умовах, де дія природних факторів найбільш виражена. Лісові насадження є основним стабілізуючим елементом, екологічним каркасом природного середовища, що мінімізує несприятливі природні процеси і явища в горах.

читати далі

03.08.2018
 
За шість місяців площа лісових пожеж збільшилася на 80% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року    
 

         За перше півріччя 2018 року в лісах, підпорядкованих Держлісагентству, виникло та ліквідовано 632 пожежі на площі 934,5 га. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року площа пожеж збільшилася на 80%. Про це повідомили під час засідання колегії відомства.

читати далі

03.08.2018
 
Держлісагентство: НА 25,5 ТИСЯЧАХ ГЕКТАРІВ ВІДТВОРЕНО ЛІСІВ У І ПІВРІЧЧІ 2018 РОКУ    
 

         Лісгоспи, які підпорядковані Державному агентству лісових ресурсів, чітко виконують завдання з лісовідтворення. На всіх зрубах, після підготовки ґрунту, відбувається садіння молодих саджанців та висівання. Про це йшлося під час колегії відомства за підсумками роботи лісової галузі у першому півріччі 2018 року, яка відбулася 2 серпня.

читати далі

←Предыдущая страница1  2  3  4  5  Следующая страница→