Запорожское обласное управление лесного и охотничьего хозяйства
   
надіслати листа   мапа сайту
 
пошук по сайту 
Про управління
 
Структура управління
 
Звернення громадян
 
Новини
 
Лісогосподарська діяльність
 
Ліси області
 
Адміністративні послуги
 
Фінансово-економічні результати
 
Запобігання та протидія корупції
 
Прийом громадян
 
Фотоальбом
 
Контакти
 

  	
ПРАЙС-ЛИСТ САДИВНОГО МАТЕРІАЛУ ПО ЗАПОРІЗЬКОМУ ОУЛМГ Надання адміністративних послуг мисливцямFacebook

 
Новини
 
 
 
 
31.10.2019
 
Парламент вдосконалив законодавство щодо заборони суцільних рубок на гірських схилах в ялицево-букових лісах Карпатського регіону    
 
Верховна Рада України прийняла Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо введення заборони суцільних рубок на гірських схилах в ялицево-букових лісах Карпатського регіону»

читати далі
25.10.2019
 
Проведено колегію Запорізького обласного управління лісового та мисливського господарства    
 
В обласному управлінні лісового та мисливського господарства 24 жовтня під керівництвом начальника управління, Володимира Івановича Селюка, відбулося засідання колегії. Було розглянуто підсумки господарсько-фінансової діяльності лісогосподарських підприємств за 9 місяців 2019 року, електронний облік деревини, зміни в системі публічних закупівель в країні.

читати далі
23.10.2019
 
ЛІСІВНИК ЗА ПОКЛИКОМ СЕРЦЯ    
 
Запорізьке обласне управління лісового та мисливського господарства та Запорізька обласна організація профспілки працівників лісового господарства щиро вітають директора державного підприємства «Пологівське лісомисливське господарство» Володимира Івановича Носика з 62-ю річницею від дня народження.

читати далі
21.10.2019
 
Е-облік деревини: боротьба з незаконним обігом деревини триває    
 
Державне агентство лісових ресурсів України інформує про запровадження електронного обліку деревини на державних та комунальних підприємствах, які входять до сфери управління інших органів влади та обласних рад.

читати далі
17.10.2019
 
Ліс у смартфоні: Держлісагентство запустило пілотний проєкт e-реєстру заготівлі деревини та онлайн-карту рубок    
 
Державне агентство лісових ресурсів України запускає пілотний проєкт електронного реєстру лісорубних квитків на заготівлю деревини.

читати далі
15.10.2019
 
Надання адміністративних послуг мисливцям    
 
Запорізьке обласне управління лісового та мисливського господарства повідомляє, що на виконання вимог постанови Правління Національного банку України від 28.12.2018 № 162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні», зі змінами, внесеними постановою Правління НБУ № 41 від 22.02.2019 року, внесені зміни у платіжні реквізити.

читати далі
←Предыдущая страница1  2  3  4  5  Следующая страница→