Запорожское обласное управление лесного и охотничьего хозяйства
   
надіслати листа   мапа сайту
 
пошук по сайту 
Про управління
 
Структура управління
 
Звернення громадян
 
Новини
 
Лісогосподарська діяльність
 
Ліси області
 
Адміністративні послуги
 
Фінансово-економічні результати
 
Запобігання та протидія корупції
 
Прийом громадян
 
Фотоальбом
 
Контакти
 

Надання адміністративних послуг мисливцямFacebook

 
Новини
 
 
 
 
13.06.2018
 
Екологічний комітет Парламенту підтримав низку лісових законопроектів    
 

         Днями на засіданні Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи народними депутатами підтримано низку законопроектів щодо фінансового забезпечення лісової галузі, ефективного ведення лісового господарства та посилення охорони лісів.

читати далі

08.06.2018
 
Проведено колегію Запорізького ОУЛМГ    
 

         В обласному управлінні лісового та мисливського господарства 07 червня під керівництвом начальника управління, Володимира Івановича Селюка, відбулося засідання колегії управління. Участь у ньому взяли перший заступник, головні спеціалісти, директори лісогосподарських підприємств.

читати далі

31.05.2018
 
Робота рейдових бригад з охорони лісу    
 

         Для запобігання порушень в лісовому фонді в лісогосподарських підприємствах створено постійно діючі рейдові бригади з охорони лісів від порушень. До складу яких входять державна лісова охорона та, за згодою, представники Головного управління національної поліції в Запорізькій області.

читати далі

31.05.2018
 
Володимир Бондар та Дамян Оражем обговорили питання подальшого співробітництва у рамках Меморандуму про співпрацю у галузі лісового господарства    
 

         Сьогодні, під час візиту до Республіки Словенія, делегація українських лісівників на чолі з заступником Голови Державного агентства лісових ресурсів Володимиром Бондарем продовжила вивчати досвід словенських лісівників щодо ведення лісового господарства.

читати далі

30.05.2018
 
Обережно кліщі!    
 

Після довгої зими, ледь наступають перші теплі дні, всі ми прагнемо на природу: подихати свіжим повітрям, поміркувати в тиші і спокої, а також запастися щедрими дарами природи. При цьому з настанням сезону ми заздалегідь запасаємося спреями від комарів, оновлюємо знання про отруйні гриби та рослини, ретельно готуємося протистояти небезпекам, що підстерігають нас у лісі. Щоб лісова прогулянка залишила  тільки приємні спогади, нагадаємо про ще одну небезпеку, яка може загрожувати непідготовленій людині. Це - лісові кліщі. Так звані „енцефалітні кліщі” – це кліщі з родини іксодових, що зустрічаються в лісі, на луках, пасовищах території України, а в останні роки, перемістились у паркові зони відпочинку міст, сквери.читати далі
30.05.2018
 
Заступник Голови Держлісагентства та керівник Лісової служби Словенії обговорили вплив змін клімату на лісове господарство    
 

         Делегація українських лісівників під керівництвом заступника Голови Державного агентства лісових ресурсів Володимира Бондаря перебуває у Республіці Словенія з метою обміну досвідом та налагодження співпраці.

читати далі

←Предыдущая страница1  2  3  4  5  Следующая страница→