Запорожское обласное управление лесного и охотничьего хозяйства
   
надіслати листа   мапа сайту
 
пошук по сайту 
Про управління
 
Структура управління
 
Звернення громадян
 
Новини
 
Лісогосподарська діяльність
 
Ліси області
 
Адміністративні послуги
 
Фінансово-економічні результати
 
Запобігання та протидія корупції
 
Прийом громадян
 
Фотоальбом
 
Контакти
 

Надання адміністративних послуг мисливцямFacebook

 
Новини::В ДП "Запорізьке лісомисливське господарство" лісова охорона та працівники ДСНС провели спільні навчання по гасінню лісової пожежі.
 
 
 
 
В ДП "Запорізьке лісомисливське господарство" лісова охорона та працівники ДСНС провели спільні навчання по гасінню лісової пожежі.

29.05.2017

          Нещодавно в державному підприємстві «Запорізьке лісомисливське господарство» на території Крутоярівського лісництва державною службою України з надзвичайних ситуацій разом з працівниками державної лісової охорони провели спільні навчання особового складу на оперативне та якісне реагування під час пожеж в екосистемах. Навчання відбулися в наближених до реальної пожежної ситуації умовах.

          Задля відпрацювання спільних дій в пожежній ситуації представниками ДСНС та представниками лісгоспу в ході навчання було проведено заходи щодо оперативністі реагування на сигнал про виникнення загорання і прибуття на місце події та гасіння пожежі в лісі.

          Під час навчань лісовою охороною та працівниками ДСНС було продемонстровано різні методи боротьби з лісовими пожежами.

          Головна мета навчань – визначити ступінь готовності та взаємодії працівників лісової охорони з державною службою України з надзвичайних ситуацій, щодо виконання завдань при виникненні надзвичайних ситуацій пов’язаних з пожежами в лісах.