Запорожское обласное управление лесного и охотничьего хозяйства
   
надіслати листа   мапа сайту
 
пошук по сайту 
Про управління
 
Структура управління
 
Звернення громадян
 
Новини
 
Лісогосподарська діяльність
 
Ліси області
 
Адміністративні послуги
 
Фінансово-економічні результати
 
Запобігання та протидія корупції
 
Прийом громадян
 
Фотоальбом
 
Контакти
 

Надання адміністративних послуг мисливцямFacebook

 
Новини::Щодо пожежної ситуації в Запорізьких лісах
 
 
 
 
Щодо пожежної ситуації в Запорізьких лісах

18.08.2017

          На сьогоднішній день в лісах Запорізького обласного управління лісового та мисливського господарства сталося 169 лісових пожеж, при цьому пройдена вогнем площа склала 440,27 га., в тому числі верхової 98,8 га.

          Починаючи з 11 серпня 2017 року, коли на території області було встановлено 5 клас пожежної безпеки, а температура повітря досягала більше 30 градусів та супроводжувалась сильним вітром, сталося 76 пожеж, площа яких складає 279,88 га, в тому числі верхових 87,1 га., тобто від загальної кількості пожеж з початку року, 63,6 % пожеж сталось за останній тиждень.

          На гасіння лісових пожеж щоденно залучається від 40 до 100 працівників лісогосподарських підприємств та до 40 одиниць техніки, в тому числі пожежних авто, також для допомоги лісогосподарським підприємствам області в гасінні лісових пожеж залучаються сили та засоби Державної служби з надзвичайних України в Запорізькій області.

          Основні причини виникнення пожеж в лісах - це порушення правил пожежної безпеки в лісах України, випалювання сухої трави та стерні на полях поблизу лісових масивів. На фото наслідки лісових пожеж що сталися в Маринівському лісництві державного підприємства «Приморське лісове господарство».