Запорожское обласное управление лесного и охотничьего хозяйства
   
надіслати листа   мапа сайту
 
пошук по сайту 
Про управління
 
Структура управління
 
Звернення громадян
 
Новини
 
Лісогосподарська діяльність
 
Ліси області
 
Адміністративні послуги
 
Фінансово-економічні результати
 
Запобігання та протидія корупції
 
Прийом громадян
 
Фотоальбом
 
Контакти
 

Надання адміністративних послуг мисливцямFacebook

 
Новини::Відбулося засідання колегії Запорізького обласного управління лісового та мисливського господарства
 
 
 
 
Відбулося засідання колегії Запорізького обласного управління лісового та мисливського господарства

22.11.2017

          В обласному управлінні лісового та мисливського господарства 22 листопада під керівництвом начальника управління, Володимира Івановича Селюка, відбулося розширене засідання колегії управління. Участь у ньому взяли заступник начальника, головні спеціалісти, директори лісогосподарських підприємств.

          Начальник управління Володимир Іванович Селюк наголосив, щодо необхідності створення лісових насаджень у 2018 році. Крім того, звернув увагу директорів щодо недопущення виникнення кредиторської, дебіторської заборгованості на лісогосподарських підприємствах та збільшення реалізації продукції, адже досягнуті результати роботи та основні господарсько-фінансові показники сприяють успішному завершенню року.

          Під час засідання було розглянуто питання про результати проведення лісокультурних робіт у 2017 році та підготовки ґрунту під посадку лісових культур у 2018 році. Головний спеціаліст відділу лісового господарства та охорони лісу Добровольська Ірина Олександрівна повідомила про те, що в 2017 році, в зв'язку зі скрутним фінансовим становищем державних лісогосподарських підприємств, яке склалося в наслідок відсутності бюджетного фінансування, створено лише 3 га нових лісових насаджень, проведено відновлення лісів шляхом сприяння природному поновленню на площі 40 га, доглядів за лісовими культурами на площі 205 га, доповнення лісових культур проведено на площі 91 га, посіяно розсадників на площі 1,87 га., вирощено 2,6 млн. шт.. стандартних сіянців, створено плантацій сосни кримської на площі 6,6 га.

          Під час колегії було розглянуто питання перспективи роботи державних лісогосподарських підприємств в період відсутності бюджетного фінансування. Заступник начальника управління, Наталія Миколаївна Лещенко, повідомила про те, що на сьогоднішній день отримано фінансової допомоги від лісогосподарських підприємств Житомирського, Рівненського, Сумського, Київського, Чернігівського, Івано-Франківського обласних управлінь лісового та мисливського господарства у загальній сумі 10299,0 тис. грн.

          Начальник відділу бухгалтерського обліку, економіки та кадрової роботи - головний бухгалтер, Вікторія Михайлівна Коротченко повідомила про те, що станом на 01.11.2017 р. підприємствами області сплачено до зведеного бюджету 4596,3 тис. грн. податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 54,2 тис. грн. більше ніж у минулому році. На даний час кредиторської заборгованості з виплати заробітної плати по підприємствах немає.

          Також на колегії розглянути питання підготовки до ялинкової кампанії, яка незабаром стартує в області. Лісівники наголосили на важливості заготівлі новорічних ялинок лише кваліфікованими працівниками підприємств, а реалізацію слід проводити із спеціально підготовлених місць відпуску. Варто посилити охорону хвойних молодняків та провести роз’яснювальну роботу з населенням щодо відповідальності за незаконну вирубку хвойних молодняків та цін на новорічні ялинки.